Recent Blogs Posts

1. Bmw 6 series 360 surround view

Pozdrav svima iz dalekog Guayaquil-a.

Posto sam u fazi potraznje rabljenog 640d GC, po meni 1 od najljepših Bmw vozila ikad proizvedenog.

Samo me 1 stvar zanima. Koliko je bitno ili mozda nužno imati 360 surround view?
    Trenutno vozim Mercedes E klasu W211 320cdi samo sa parking senzorima naprijed i nazad.
    Nemam nikakvih potreba za kamerama u njemu, niti sam imao problema kod parkinga.
    I vozio sam od prijatelja F10 520d nekoliko puta., isto samo senzori ...
    Tags: bmw 640d f10 Add / Edit Tags
    Categories
    Uncategorized
  2. Bmw Angel Eyes

Pozdrav.
    Imam pitanje za one koji se kuže u mijenjanje žaruljice od angel eyesa.

Imam ksenon svjetla , kod ručke vrata bijelo svjetlo no angel eyes svijetle žuto.
    (Bmw serije 1 2010. Godište. )
    Pretpostavljam da je to halogen, za nadogradnju bih trebao samo nekakvu alternativnu led žarulju koju sam našao preko drugih bmw foruma ili one čudne žarulje koje su u kućištu ,kao neki adapter..?

Ne znam što se tiče voltaže /amperaže ...
  3. wsp-italy felge da ili ne?

wsp-italy felge da ili ne?
    Categories
    Uncategorized
  4. E92 335d by Firechicken..

Quote Originally Posted by Damir Ri View Post
    Može javim kad sutra imam predavanja, jedan termin mi je od 10 do 11.30, kad saznam za drugi (imaju klinci neki trening) ili može u 8.30 [emoji3]

Poslano sa mog ATU-L21 koristeći Tapatalk

25
    Categories
    Uncategorized
  5. ***NJUŠKALO*** - Oglasi i komentari!!!

Quote Originally Posted by kuhmo View Post
    Quote Originally Posted by NumberTwo View Post
    Meni je e92 bio najljepši do trenutka dok nisam vidio par komada F36 u m paketu. Definitivno najljepši od novijih BMW automobila koje sam imao priliku vidjeti. Auto je uistinu pojava, prvi kraj na njemu mi je odličan, plus da u zadnje vrijeme bacam drkicu na te 4 door coupeje (a5 i a7 sportback, 4 i 6 gc, arteon i cls), pa mi je jebeno sjeo.

Kakvi su iznutra, kolko ima mjesta? Definitivno vidim za 2-3 godine parking ispred stana na kojem imam cls i 4 gc

da i ostali
    ...
    Categories
    Uncategorized
Page 1 of 10 12345678910 LastLast