PDA

View Full Version : Album za slike

Interceptor
16.06.2008, 14:36
Cijenjeni korisnici,

slike svog automobila mozete uploadati u album kojeg ce moci vidjeti svi posjetitelji vaseg profila.

Album se nalazi u: User CP -> Albums & Pictures.

Mozete uploadati do 100 fotografija velicine do 1024x768 piksela i 500 KB. Ukoliko su slike vece od toga, forum ce ih pokusati sam smanjiti da se uklope, no to koristite samo u nuzdi, jer ce resize biti kvalitetniji s nekim programom specijaliziranim za to.

wired
23.06.2008, 12:25
Cijenjeni korisnici,

slike svog automobila mozete uploadati u album kojeg ce moci vidjeti svi posjetitelji vaseg profila.

Album se nalazi u: User CP -> Albums & Pictures.

Mozete uploadati do 100 fotografija velicine do 1024x768 piksela i 500 KB. Ukoliko su slike vece od toga, forum ce ih pokusati sam smanjiti da se uklope, no to koristite samo u nuzdi, jer ce resize biti kvalitetniji s nekim programom specijaliziranim za to.

kveščn:

mogu li taj album na laki nacin postaviti u thread nasi auti ili moram posebno opet linkati svaku sliku?

Interceptor
23.06.2008, 13:16
kveščn:

mogu li taj album na laki nacin postaviti u thread nasi auti ili moram posebno opet linkati svaku sliku?

Koliko ja znam, to nije moguce - tj., ne postoji neka opcija u vbulletinu kojom bi to izveo. Album za slike je zamisljen kao integralni dio korisnickog profila.

Mogu pogledat jel ima kakav plug-in za to, ali ne mogu nista obecat :no:

wired
23.06.2008, 22:42
Koliko ja znam, to nije moguce - tj., ne postoji neka opcija u vbulletinu kojom bi to izveo. Album za slike je zamisljen kao integralni dio korisnickog profila.

Mogu pogledat jel ima kakav plug-in za to, ali ne mogu nista obecat :no:

ma nemoj se zamarati

dado_bmw
25.07.2008, 13:19
kveščn:!? zašto kad se uđe na stranicu www.bmwautoklub.hr/ nisu slike albuma ''random album picture'' već ''Latest Album Picture''?

nije li bolje kad se vrte slike svih članova a ne samo zadnje dodane.... :bye1:

Interceptor
25.07.2008, 13:29
kveščn:!? zašto kad se uđe na stranicu www.bmwautoklub.hr/ (\"http://www.bmwautoklub.hr/\") nisu slike albuma ''random album picture'' već ''Latest Album Picture''?

nije li bolje kad se vrte slike svih članova a ne samo zadnje dodane.... :bye1:

Zato jer je tako podesen plugin :huh: Vidit cu jel ima opcija za Random, pa ako ima, ukljucim je :bye1:

dado_bmw
25.07.2008, 13:32
e to... :drunk[1]:

Interceptor
30.07.2008, 21:03
e to... :drunk[1]:

Evo, ukljucen Random Album Picture :drunk[1]:

dado_bmw
31.07.2008, 08:36
e sad je to to :notworthy: :notworthy: :notworthy:

bdw: vidim kajzin ///m, pa gdje je on nestao.... nisu ga valjda opet isprovocirali....