View Full Version : Problem sa space tipkom kod poruka
pH detailing
24.01.2017, 20:18
Dobro večer gospodo,
Kada odgovaram na PM ne radi mi space tipka. Sada npr. radi, međutim ponekad neće... Ima tko kakav savjet? Nije ništa strašno, napišem u Wordu pa kopiram ali čisto da nije neka sitnica koja se lako riješi?
Hvala :)
To se i meni dešava.. Ne znam uzrok ali sam našao riješenje.. Napišeš jednu ili više riječi (npr. a u PM) i počneš pisati ispred njih, tada space tipka radi normalno.. Na kraju obrišeš tu riječ ili više njih :laugh:
Radi kad se pređe u sljedeći red.
salemetal
25.01.2017, 09:11
Mani space ne radi kod reply-ova na postove pa moram kemijati nešto.
NumberTwo
25.01.2017, 11:41
To se i meni dešava.. Ne znam uzrok ali sam našao riješenje.. Napišeš jednu ili više riječi (npr. a u PM) i počneš pisati ispred njih, tada space tipka radi normalno.. Na kraju obrišeš tu riječ ili više njih [emoji23]
Haha kod mene je čist isto ponekad...ja samo točku stavim na kraj i ispred nje pišem... Mislio sam da je do kompa
Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions Inc. All rights reserved.