PDA

View Full Version : Pitanje za admine...

V12Sound
15.12.2014, 18:21
Da ne offtopicarim bezveze i pumpam si broj postova zamolio bih da me se unatoc manjku istih (koji smatram da nisu odraz moje prisutnosti ovdje) digne level up kako bih dobio pristup i u rubriku Oglasi...

Hvala...i sorry zbog otvaranja novog thread-a...no nisam imao ideju kojem od moderatora uopce poslati PM glede ovoga...

e23!!
16.12.2014, 18:11
koje je godiste taj e38 740?

AlenBMW
29.12.2014, 17:30
Novi sam, ne znam gdje da pitam.ne mogu staviti sliku na profil, razlog je sto nisam 15 dana clan/nemam 15 postova, ili nesto drugo?

Erceg_st
29.12.2014, 17:39
A zasto se ti ne bi malo potrudio i napisao par postova kao i ostali?:thumbsup:

AlenBMW
29.12.2014, 18:55
A zasto se ti ne bi malo potrudio i napisao par postova kao i ostali?:thumbsup:

Ma frende pisem ja postove, da si se potrudio, vidio bi.al necu pisat gluposti tek toliko da nesto pisem.znaci jednostavno pitanje, trazim jednostavan odgovor

cvrček
27.01.2015, 07:35
Pisao sam Interceptoru PM prije mjesec, dva, tri ali vjerovatno mi nije stigao odgovoriti pa cu postaviti pitanje ovdje.
Znaci, kako 99% puta koristim tapatalk, svaki puta kad zelim otvoriti forum kaze mi da sam baniran, izbaci me van i onda kad drugi put udjem na forum, logiram se i tada je sve ok.
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/01/26/46857c263d538a5be2404f4d4051510b.jpg
Evo, trenutno sada se uopce ne mogu logirati preko web-a a na tapatalku pisem post.
Stoga molim nekoga od admina da vidi sto se dogadja sa mojim accountom i dali se moze sta napraviti po tom pitanju.
Ja sam sa svoje strane napravio sve sto mogu (izbrisao cache, reinstalirao aplikaciju).
Hvala!

Mario85
27.01.2015, 08:37
Nisi mob promjenio 😝

Da te ne muci mozda ip adresa???

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

cvrček
27.01.2015, 08:40
Kak mislis?
Mijenjao sam da, ali na ovom zadnjem sve je bilo ok odredjeno vrijeme i onda je pocelo odjednom

pacey
27.01.2015, 09:58
to se tapatalk blesira..nisi jedini..meni salje obavjesti sa nekim kurvicama ko zna odkuda :laugh:

cvrček
27.01.2015, 10:09
:D
Al, blesira mi se i web, ne mogu se logirat[emoji6]

janplexy
27.01.2015, 10:23
Imam i ja jedno pitanje. Forumska tražilica mi ne radi. Što god da ukucam izbacuje mi nula rezultata. Ima li još netko sličan problem? Znate li u čemu bi mogla biti stvar? Hvala.

Michael
27.01.2015, 12:47
Imam i ja jedno pitanje. Forumska tražilica mi ne radi. Što god da ukucam izbacuje mi nula rezultata. Ima li još netko sličan problem? Znate li u čemu bi mogla biti stvar? Hvala.

Jedna od mana, nekad radi nekad ne. Pitao Brunos-a, veli da je već duže vrijeme tako. :)

janplexy
27.01.2015, 16:04
Jedna od mana, nekad radi nekad ne. Pitao Brunos-a, veli da je već duže vrijeme tako. :)
krasno

Shogun
27.01.2015, 16:58
Meni radi
Al jedan veliki problem je sto su naslovibtema retardirani taki da koristenje searcha nema efekta

toni_duga
27.01.2015, 21:14
isti problem a adminima i moderatorima ni traga ni glasa :283725mw0:

Suki
27.01.2015, 21:42
isti problem a adminima i moderatorima ni traga ni glasa :283725mw0:

koristite trazilicu prije nego otvarate teme bezveze.

Brunos
28.01.2015, 08:22
Najveći problem je što primjerice novi članovi foruma, uz dužno poštovanje, otvaraju nove teme sa naslovima koji nisu razumljivi, a najviše je pitanje o BMW-u 320d E46 i ne znaju se služiti tražilicom gdje već postoje brdo takvih tema.

Istina je da search ponekad radi, a ponekad ne, jel razlog tomu što ima različitih naslova o istim pitanjima, iskreno nisam siguran jel do toga.

Shogun
28.01.2015, 08:37
Najveći problem je što primjerice novi članovi foruma, uz dužno poštovanje, otvaraju nove teme sa naslovima koji nisu razumljivi, a najviše je pitanje o BMW-u 320d E46 i ne znaju se služiti tražilicom gdje već postoje brdo takvih tema.

Istina je da search ponekad radi, a ponekad ne, jel razlog tomu što ima različitih naslova o istim pitanjima, iskreno nisam siguran jel do toga.

Ukoliko nisi upoznat sa pojmovima baza podataka, sql, php. Neces moc dat odgovor na oitanje zasto trazilica ne radi

Mouse-RI
28.01.2015, 14:20
To se barem lako rjesi. Kada neki novi nabaci pitanje o kojem se razglabalo i to pred malo, prvi moderator koji to vidi i moze ga pobrise i problem rjesen :)

A ako trazilica ne radi iz prve na prvi pojam onda malo prosiris potragu i probas sa drugim pojmovima ;)

Shogun
28.01.2015, 14:48
To bi se dalo rijesit da se ne brise nego da se premjesti u drugu temu
Al neznam tko ima ovlasti za to na forumu

janplexy
29.01.2015, 19:59
koristite trazilicu prije nego otvarate teme bezveze.

Ovo je predobro, ljudima ne radi tražilica i moderator napiše ovo :thumbsup:

toni_duga
29.01.2015, 22:21
najbolje napravit Thread "Upustva za tražilicu" hahahha

Suki
29.01.2015, 22:40
Ovo je predobro, ljudima ne radi tražilica i moderator napiše ovo :thumbsup:

nemoj zbog jednog infractiona mrziti sve moderatore, ja sam poseban :laugh:

Shogun
30.01.2015, 08:55
najbolje napravit Thread "Upustva za tražilicu" hahahha

I opet bi se nasao netko tko bi otvorio temu zasto trazilica ne radi

toni_duga
30.01.2015, 19:06
Suki nemrzi te nitko.Neću imenovat nikoga ali sam vidio više puta kako admini i moderatori znaju bit neugodni kad recimo netko nov dode i napravi Thread a sličan e bio par puta prije pola godine.nigdje veze kako netko ko nije na forumu moze znat da je to bilo i slično.i svi govore traži bio je takav Thread, i onda covjek ode na tražilicu i ona neradi i onda ostane nigdje. I sta da taj čovjek kaze za ovaj forum? a kamoli da ga nekom predloži da bude još članova.
na kraju krajeva neka čovjek napravi svoj Thread dok recimo nerješi problem koji ima,tu smo da jedni drugima pomažemo. Bar ja na to tako gledam

Suki
30.01.2015, 19:54
Nikad nisam reagovao na takve stvari, ugl sam brisao usere a sad su mi i tu opciju ukinuli :laugh:

Big D
30.01.2015, 21:02
Iz određenih razloga se prešlo na ovu verziju foruma u kojoj se tražilica ponaša, ajmo reći nespretno. Razloge zbog koji se prešlo ne mislim navoditi. Ukoliko se situacija popravi, sredit će se i tražilica. Ukoliko se koji forumaš nađe uvrijeđen, razočaran i povrijeđen time da tražilica radi tako kako radi i ako ne može živjeti bez nje, preporučam mu da digne svoj forum ili da potraži sreću na nekom od drugih BMW foruma u Hrvata, ili u regiji :bye1:
Također, ako se netko nađe uvrijeđen nakon mog odgovora, molil bi da ne prosipa žuć i frustracije po forumu, nek se ne brine dali će na forum doći novi članovi i nek ne daje savjete da pogledamo kak radi tražilica na nekom super forumu :bye1:

Over & out.

toni_duga
30.01.2015, 21:39
nisam konkretno mislio na tražilicu nego na ovakvo ponašanje.
ja trazilicu uopce i ne koristim i ne govorim zbog sebe nego za dobrobit foruma i vaše nedolično ponašanje.
ja sam ocekivao profesionalan odgovor tipa: "trašilica trenutno nije uredu nadamo se da ce ubrzo bii svima ok.radimo na tome"
a ne ponašanje poput kauboja i rasipanje neke sile zato sto ti mene mozes bannovat a ja tebe ne.
adminima i moderatorima bi svaki savjet dobro dosao i o svakom savjetu bi trebali razmislit jer time poboljšavate forum i članovi postaju zadovoljni a samim time bi i vi bili zadovoljniji jer napredujete.
a ne zabranjivat ljudima da daju savjete.
opet kazem sto se mene tice trazilicu ukinite meni je svejedno ja samo pričam za dobrobit foruma.

Suki
30.01.2015, 22:15
ja trazilicu uopce i ne koristim i ne govorim zbog sebe nego za dobrobit foruma i vaše nedolično ponašanje.
ja sam ocekivao profesionalan odgovor tipa: "trašilica trenutno nije uredu nadamo se da ce ubrzo bii svima ok.radimo na tome"
a ne ponašanje poput kauboja i rasipanje neke sile zato sto ti mene mozes bannovat a ja tebe ne.
adminima i moderatorima bi svaki savjet dobro dosao i o svakom savjetu bi trebali razmislit jer time poboljšavate forum i članovi postaju zadovoljni a samim time bi i vi bili zadovoljniji jer napredujete.
opet kazem sto se mene tice trazilicu ukinite meni je svejedno ja samo pričam za dobrobit foruma.

prekratko si tu...to je sve... skontaces zasto to kazem ali ce trebati vremena da upoznas ekipu.

toni_duga
30.01.2015, 22:33
nisam baš prekratko a i dosta sam skontao ekipu jer svaki dan uđem na forum minimalno jednom samo sto nešaram gluposti po temama.evo ovdje mi ispala prilika da kazem par stvari za forum i to je sve.vidio sam i ja puno stvarno glupih pitanja i stvari koje ljudi rade i zapitkivaju da se lupis po glavi.ali opet svi smo mi nekad bili bez ikakvog znanja i sve nam je bilo novo i nama je netko nekim savjetom puno pomogao.ako vec neces nekom pomoc preskoci temu nemoj covjeku odnemagat.jel tako?

Big D
30.01.2015, 22:44

Kao prvo, nitko od nas nije profesionalac, pa nemoj ni očekivati profesionalni odgovor. Kao drugo, jasno sam ti napisao da tražilica ne radi kak spada i ukoliko se situacija popravi, raditi će kako spada. To kaj si ti očekivao da ću ja taj odgovor umotati u ružičasti papir kakav dobiješ u službi za korisnike nekakvog internet providera je tvoj problem. Nitko ti nije prijetio nikakvim banom, nemoj izvrtati ono kaj je napisano. Ponašaj se kao muško, a ne kao nadurena curica koja iza maske dobronamjernih savjeta u stvari veli da smo bahate uzvišene adminske seljačine. Ako tak misliš, misliš. Ja te sigurno neću banirati, a isto tak ti neću slati isprikice i obećanja da budem ubuduće dobar, savjestan i tebi na usluzi. Ako ti ne paše, ne paše ti.

toni_duga
30.01.2015, 22:57
ja da sam htio rec da si seljačina rekao bi ti da si seljačina ali pošto to nemislim nisam rekao. isto tako ti nemoras uopce citat sta ja pisem a kamoli to uvazit.samo ocu rec da nije uredu se kaubojski ponašat prema članovima.neću nikog imenovat ali se to često primjeti kod pojedinaca.ovdje niti jedna rasprava nezavrsi normalno pa najbolje da prekinemo i sa ovom.

NumberTwo
31.01.2015, 05:47
Ova trazilica najbolje radi na principu trazenja po pojmovima... Npr ak napises "trazilica ne radi" nema rezultata, al ak napises samo "trazilica" onda ima, i prvi rezultat je ovaj thread

cvrček
31.01.2015, 08:48
Napokon sam se uspio logirati. Čudi me da nitko od admina nezna za ovo;

"Postovani cvrček,

Morate promijeniti password na BMW Auto Klub forum zato sto
je isti prestar i zbog sigurnosti mora biti promijenjen.

Kako bi to ucinili, kliknite na ovaj link:
http://www.bmwautoklub.hr/forum/login.php?a=pwd&u=2575&i=c276088645571174841e1b320fd942bb94b60272

Kada to ucinite, novi password ce Vam biti poslan e-mailom.

Vas username je: cvrček

Kako bi editirali Vas profil, kliknite:
http://www.bmwautoklub.hr/forum/profile.php?do=editprofile

Pozdrav"

Sada ponovo sve radi kako treba...:clap:

žule
31.01.2015, 10:02
ja da sam htio rec da si seljačina rekao bi ti da si seljačina ali pošto to nemislim nisam rekao. isto tako ti nemoras uopce citat sta ja pisem a kamoli to uvazit.samo ocu rec da nije uredu se kaubojski ponašat prema članovima.neću nikog imenovat ali se to često primjeti kod pojedinaca.ovdje niti jedna rasprava nezavrsi normalno pa najbolje da prekinemo i sa ovom.

Ako mislis da se netko ne ponasa fer prema ostalim clanovima i forumsku znacku koristi za lijecenje osobnih frustracija slobodno reci.

Sto se tice trazilice, postoji Parlaonica i vjerujem da se na postavljeno pitanje (postoji li tema/ne mogu pronaci/gdje se obratiti itd.) dobije odgovor u vrlo kratkom roku i to od samih clanova, jer forum funkcionira sam po sebi, rad admin/mod teama nema veze s tim i ruka upravljanja je zamisljena kao sto neprimjetnija.

Postoje dezurne sluzbe, svakom loncu poklopci i odnedavno popularno, ministri tuđih poslova, koji znaju apsolutno sve o svemu. :msn-wink:

Suki
31.01.2015, 10:17
Ima bahatosti u mod teamu to je istina..... no baniranja nema, nesjecam se kad je netko zadnji put bio baniran, srecom izgleda jer nemaju svi te ovlasti.
Nakon godina i godina moderiranja istupio sam iz odredjenih razloga, no Foler me prislio i ucijenio :fish: da se vratim nazad, treba neke stvari promijeniti neke ljude shvatiti, treba vremena.

Ipak smatram da smo najmeksi forum, sa najmanje sakncija, probajte na opel, mercedes, ford, honda..forumima otvoriti profil sa BMW na avataru, BMW garazu i prosipati pamet pa cete vidjeti sta ce se dogoditi.

tolerancije imamo i previse, potrebno je takodjer i malo razumijevanja sa vase strane.

Morate shvatiti da smo svi iz admin/mod teama tu dobrovoljno, da svoje vrijeme trosimo i dajemo for free da bi vi mogli pitati kako se mijenja sijalica.

Tomo25
31.01.2015, 19:23
Ova trazilica najbolje radi na principu trazenja po pojmovima... Npr ak napises "trazilica ne radi" nema rezultata, al ak napises samo "trazilica" onda ima, i prvi rezultat je ovaj thread

ja ju koristim na ovaj nacin od uvijek i sve 5

toni_duga
31.01.2015, 21:04
Žule i Suki vi ste primjer nomalnog objašnjenja
Žule baš sam to primjetio sto kažeš koriste forumsku značku za lječenje osobnih frustracija ali neželim nikog imenovat niti se tu sa nekim svađat.
Nadam seda će smvi ovo pročitat malo razmislit i smirit strasti.
Slažem se da vi to radite besplatno i to je vaša dobra volja i skida kapu do poda.
Ima tu stvarno glupit tema i pitanja da bi ih najradije obrisao ali jednostavnije je preskočit temu neka ljudi nauče štogod novo.
Ja ako sam nekog uvrijedio ili isprovocirao ja se ispričavam.

marac_kc
20.11.2016, 13:21
E fali vam 8mj foruma odprilike, samim time nema moje teme o kocki M3 repliki....

Toni3D
20.11.2016, 20:15
Nema niti jedne teme zapocete u tom periodu ako se ne varam.

Nikki In Action
16.12.2016, 01:38
Pozdrav.. Ma samo pitanje, ovaj forum funkcionira ili..? Jer vidim sve nešto 2008., 2010., 2014.... ili ne vidim ništa novoga jer sam "pocetnik"? :)

Luka_ri
16.12.2016, 07:21
Pozdrav.. Ma samo pitanje, ovaj forum funkcionira ili..? Jer vidim sve nešto 2008., 2010., 2014.... ili ne vidim ništa novoga jer sam "pocetnik"? :)
Sa vremenom ti se otvaraju novije teme. Nakon punih godinu dana na forumu vidjeti ces sve nove teme...

Nikki In Action
16.12.2016, 09:55
Zahvaljujem na informaciji!

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

krivi
13.01.2017, 19:34
Poštovani,zanimaju me teme i postovi u vezi serije E21.Da li je moguce upisat u tražilicu E21 pa da mi izbaci sve teme di se spomije ta serija ili moran sve redon listat i tražit.

Devil
25.01.2017, 10:49
Sefovi kako se brisu dupli Reply post , dva puta stisnio

žule
25.01.2017, 13:43
Vise nemate opciju brisanja, mi cistimo kako stignemo

Devil
25.01.2017, 14:35
Vise nemate opciju brisanja, mi cistimo kako stignemo
Onda ima kod mene na e34 525ix hhhhh

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

vukojarac
30.01.2017, 21:39
nisam ni 5% pobožan kao naš izbornik babić, ali sam primjetio da svakog novog člana koji se predstavlja baš uvijek prvi s dobrodošlicom dočekuje član s nickom "devil"... možda je ništa, a možda njemu njegov nick ima kakvo osobno značenje i mislim da bi mu trebalo zabraniti ne da samo prvi otpozdravlja nove članove nego uopće...

Luka_ri
30.01.2017, 21:55
Ovo je najbolja provala otkad je foruma :D

vukojarac
30.01.2017, 22:27
Ovo je najbolja provala otkad je foruma :D

smij se ti koliko želiš... frajer si da nick "devil" i onda čeka svakog novog člana... budimo realni... koliko puta si uopće otvorio thread nekog novog člana, a kamoli postao s "pozdrav i dobrodošao"... mislim kome se to da... i onda eto nick "devil" koji baš skače na svakog... ajmo reći ovako... crna mačka mi je prešla preko puta pun k... puta i nikad ništa, ali svejedno mi se to ne sviđa...

AlenBMW
30.01.2017, 22:42
De ti meni reci,Rozga..
Jel' se ti zajebavaš,il' šta

vukojarac
30.01.2017, 23:40
De ti meni reci,Rozga..
Jel' se ti zajebavaš,il' šta

de ti meni reci Alene

koliko si ti otpozdravio novih članova...

ajde mogu shvatit kad neki novajlija želi nakupit postova pa da može postat u oglasima pa tamo nabija...
odi na novi članovi i otvori svaki thread po redu... ovaj se pojavljuje baš u svim... goni ga u k...

Mouse-RI
31.01.2017, 00:10
To je pohvalno, a ne pokudno...

Stvarno mi nije jasno sta to tebi smeta?
Moglo bi se vise clanova ugledat u njega...

Pristojno je pozdravit ;)

žule
31.01.2017, 00:32
de ti meni reci Alene

koliko si ti otpozdravio novih članova...

ajde mogu shvatit kad neki novajlija želi nakupit postova pa da može postat u oglasima pa tamo nabija...
odi na novi članovi i otvori svaki thread po redu... ovaj se pojavljuje baš u svim... goni ga u k...

Kao prvo Devil je punopravni clan kluba za razliku od tebe i kao takav ima moju zastitu od ovakvih nebuloza. Kao drugo puno dulje je na forumu nego sto pise jer je nazalost ostao bez profila kod povratka na vb4 sa vb5.

I inace vodstvo foruma na poruke dobrodoslice gleda blagonaklono, a ne kao spam jer se tako motivira nove clanove da se lakse ukljuce u rad foruma.

Tebi evo jedan infraction upozorenja jer ovdje nitko nikoga ne goni u kurac.

Zivio.

žule
31.01.2017, 11:27
OffT pobrisan, Vukojarac ban 15 dana za blijedi pokusaj trolanja.

Devil
31.01.2017, 14:53
Hvala ljudi na podrskama a i mislim da je ljepo pozdravit nove clanove pri dolasku te da vide da su dobro dosli Ovdje na forum. Ja gledam to ovako ako mi se nesto i ne svidi preskocim to a necu isprdavat druge. Jos jednom Veliko HVALA.

AlenBMW
31.01.2017, 15:17
E,vraže,vraže����

Devil
31.01.2017, 15:24
:283725mw0:A sto reci , svatko ima svoje veselje hhhhh

Brunos
31.01.2017, 15:52
To ti je zato jer nemas sank hhhhh

Devil
31.01.2017, 16:06
Sankeru nemoj da i mene moraju Banat hhhhhh

Alen007
07.02.2017, 09:32
Ma s tim postovimaa je...ni ja ne želim gluposti pisat.imam pitanje trebam savjet,ali ok.

žule
07.02.2017, 12:25
Ma s tim postovimaa je...ni ja ne želim gluposti pisat.imam pitanje trebam savjet,ali ok.

Alene popuni ime i prezime da ne bude bananko posto ignoriras infraction

svitla_teca
07.02.2017, 12:57
:283725mw0:A sto reci , svatko ima svoje veselje hhhhh

Ovo me posteno nasmijalo :clap:
U startu sam mislio da se sali....

marinmiksa
07.02.2017, 22:14
@žule: Kad sam ja na redu?

marinmiksa
07.02.2017, 22:19
@svi: Gdje smijem pitat jel prodaje ili moze nabavit netko neke stvari za F30?

U kupi/prodaj nemrem, zbog procedure koja je takva kakva je...
Kaj da natipkavam 15-ak postova sam da imam ili jos negdje mogu to stavit?

Hvala

žule
08.02.2017, 15:57
@svi: Gdje smijem pitat jel prodaje ili moze nabavit netko neke stvari za F30?

U kupi/prodaj nemrem, zbog procedure koja je takva kakva je...
Kaj da natipkavam 15-ak postova sam da imam ili jos negdje mogu to stavit?

Hvala

Odgovorio sam ti na pm ��

CeLe
13.02.2017, 13:03
Pozdrav ekipa,

dosao sam na forum primarno da pitam za savjet/pomoc vezano za neke probleme sa mojom peticom,
ali vidim da nemam pravo otvaranja tema, i da ne mogu postat gotovo nigdje.
Koje je rijesenje, jer stvarno bih trebao pomoc?

Hvala

Tomo25
13.02.2017, 14:05
Procitaj pravila foruma za nove clanove. Tamo ti sve pise ;)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Brunos
24.08.2017, 13:02
Ako može pomoć, to već danima hoću pitati i nikako se toga sjetiti.

Kako mogu maknuti opciju da mi ne dođe više obavijest jel me netko replicirao ili poslao poruku na forumu sa email adrese?

Mouse-RI
24.08.2017, 14:37
Mislis za ugasit obavijesti da ti ne dolaze na mail?

Gore desno u SETTINGS pa onda lijevo u stupcu pod GENERAL SETTINGS, tamo iskljucis opciju slanja na mail...

kvaka_vk
13.10.2017, 17:44
poštovani,

možda sam malo retardiran, ali ne mogu preko searcha pronaći niti jednu temu o E46, što nije istina ima ih tona, ali mi jednostavno ne izbacuje.
Kako pravilo koristiti search? ili on ne radi?
zanima me tema o e46 abs-u, pali se na malim brzinama.

L.P.

lvudric
15.10.2017, 12:10
poštovani,

možda sam malo retardiran, ali ne mogu preko searcha pronaći niti jednu temu o E46, što nije istina ima ih tona, ali mi jednostavno ne izbacuje.
Kako pravilo koristiti search? ili on ne radi?
zanima me tema o e46 abs-u, pali se na malim brzinama.

L.P.

Kolega nije u tebi problem, nego je search neupotrebiv. Isto se događa i meni, pokušam pronać temu za koju znam da postoji jer sam je čitao nekad prije i ne ide. Kao da si pustio ribicu u ocean pa je pokušavaš pronać[emoji12]. Search ne radi dobro.

Sent from my iPhone using Tapatalk

igi-zg
15.10.2017, 12:18
Jel se može staviti edit? Da se može uredit post barem 5-10 minuta nakon kaj je napisan. Mislim da to stvarno nije teško napraviti...

Perinho
15.10.2017, 14:46
Postani clan BMW kluba pa ces moci, obicni clanovi nemaju mogucnost nikakvog edita.

Jordan
15.10.2017, 16:42
E bogme svašta to je samo edit...

lvudric
15.10.2017, 17:46
Jel se može staviti edit? Da se može uredit post barem 5-10 minuta nakon kaj je napisan. Mislim da to stvarno nije teško napraviti...

Reci da se zezaš?!
Edit funkcija samo za članove???

žule
15.10.2017, 19:05
Reci da se zezaš?!
Edit funkcija samo za članove???

Ali samo za platinum clanove koji plate janje upravi kluba.

Decki kako saljete mailove inace ovako u zivotu, na poslu itd? Stisnes send i on ode, procitajte napisano prije postanja.

Livio
15.10.2017, 19:26
Nismo na poslu nego bi trebala bit opustena atmosfera. Edit s rokom od 5 min nakon postanja bi bila idealna stvar, al ko smo mi nego samo clanovi foruma pa nas se to ni ne tice...

lvudric
15.10.2017, 19:29

Decki kako saljete mailove inace ovako u zivotu, na poslu itd? Stisnes send i on ode, procitajte napisano prije postanja.

A undo send sa Gmaila?
Odgođeno slanje od 10 minuta, s mogućnošću "odustajanja" od slanja?

salemetal
15.10.2017, 20:08
Možda ova "feature" postoji kako bi forum bio jedinstven u svijetu?

salemetal
15.10.2017, 20:09
Možda ova "feature" postoji kako bi forum bio jedinstven u svijetu?

*ovaj

Btw ovako je puno praktičnije ispravljati post

Jordan
15.10.2017, 20:31

A možda dnevno pošaljemo više emailova nego li ti pročitaš...

Ledo
17.10.2017, 20:23
Vecina ljudi (95% s kojima sam u kontaktu) ima podesen “Rule” u Outlooku da drzi mailove x minuta u outboxu prije nego odu. To je stvarno zgodan feature i bilo bi dobro da se moze na neki nacin ukljuciti na forumu, bar u vidu edita u nekom periodu.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

žule
17.10.2017, 23:58
Isprobajte edit prilikom postanja na opciji Post Quick Reply i Go Advanced. Nije mi jasno kako neki mogu (a nisu platili janje), a neki ne. Po Vbulletin manualu na Quick Reply treba raditi svima.

Firechicken
18.10.2017, 07:29
Jebo edit, di da platim janje?? [emoji23]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

lvudric
18.10.2017, 08:15
Jebo edit, di se javim za janje?? [emoji23]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji106]

žule
18.10.2017, 09:16
@ fire evo meni radi pa sam ti editirao post. : II

Perinho
18.10.2017, 11:28
Ti si moderator, tebi radi kad god hoces.

Perinho
18.10.2017, 11:30
Isprobajte edit prilikom postanja na opciji Post Quick Reply i Go Advanced. Nije mi jasno kako neki mogu (a nisu platili janje), a neki ne. Po Vbulletin manualu na Quick Reply treba raditi svima.

Ne radi ni ta opcija.

žule
18.10.2017, 11:32
Ti si moderator, tebi radi kad god hoces.

Daj opusti i pokušaj malo humora shvatit.

igi-zg
18.10.2017, 12:29
Ne radi ni ta opcija.

Ni kod mene.

lvudric
18.10.2017, 12:35
Ni kod mene.

Priključujem se "no edit" ekipi.

Perinho
18.10.2017, 14:22
Daj opusti i pokušaj shvatit da ja zelim platit janje.

A ja zelim jesti janje. :clap: :clap:

žule
18.10.2017, 14:35
:laugh: :laugh:

igi-zg
18.10.2017, 18:33
Ajmo riješiti taj "no edit" pa na janjetinu :laugh:

AlenBMW
18.10.2017, 20:28
Ja sam platio janjetinu,i meni radi.Jbg dečki,odriješite kese:laugh:

Prepiksator
19.10.2017, 06:29
Meni radi

Ko plati taj i dobije : II

Tom6
19.10.2017, 13:43
Ne znam je li ovo već bilo obrađeno (ako jest, ispričavam se): zašto se tako brzo traži ponovno logiranje?

sidsloth
20.10.2017, 10:03
Koliko je to brzo? Preko kojeg programa ideš na forum?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Tom6
20.10.2017, 14:25
Koliko je to brzo? Preko kojeg programa ideš na forum?

Do nepuna dva sata me drži, a potom traži ponovno logiranje. Inače, idem preko PC (MS W7E).

sidsloth
20.10.2017, 14:47
Podesi si u ACC koliko ti pamti prijavu