PDA

View Full Version : ***CROATIA OSIGURANJE*** - Novi Sponzor Kluba

Foler
22.04.2013, 23:22
"Dragi naši članovi Kluba i Foruma!

Sa zadovoljstvom vam mogu najaviti da je dogovorena poslovna suradnja BMW Auto Kluba sa našim najvećim osiguravajućim društvom Croatia Osiguranjem. Kao što znate i sami Croatia osiguranje najveća je hrvatska osiguravajuća kuća i samim time ponosni smo što postaje naš službeni sponzor i partner.
Na obostrano zadovoljstvo dogovorili smo neke pogodnosti i benificije za sve naše članove vezano uz osiguranja i to od autoodgovornosti, kasko osiguranja te osiguranja ljudi i imovine. Svaki član Kluba i Foruma kojemu je potrebna jedna od tih vrsta osiguranja, moći će kontaktirati osobu unutar CO koja je upoznata sa načinom funkcioniranja dodjele benificija našim članovima.

Ukoliko dogovorite neku od gore navedenih polica BMW Auto Klub vam besplatno poklanja "ORYX asistenciju" na godinu dana!!
U slučaju da asistenciju već imate, ponudit ćemo vam lepezu drugih pogodnosti i gotovinskih popusta o kojima će vas naravno izvjestiti naša kontakt osoba.

Evo napisat ću jedan primjer vezan uz policu autoodgovornosti, znači ukoliko član kluba/foruma treba policu osiguranja za svoj automobil (nebitno koje osiguranje je imao prije), kontaktira našu kontakt osobu u CO i naglasi da je član BMW Auto Klub Foruma. Obavezno je naglasiti članstvo na forumu, jer ukoliko se član ne pozove na klub, neće moći ostvariti pogodnosti koje vam nudimo. Marka automobila naravno nije bitna, jer članovi foruma imaju i druge automobile osim marke BMW.

Također napominjemo da je moguće kartično plaćanje prema CO-u, te sistem plaćanja u ratama. Polica se može platiti i dostaviti u bilo koji dio RH u roku 24 sata bez dodatnih troškova.
Svakom članu Kluba i Foruma koji je na obostrano zadovoljstvo sklopio neku od gore navedenih polica zahvaljujemo, jer je time pripomogao radu Kluba i održavanju Foruma kojeg su i članovi.

Ako netko ima nekih pitanja, uputite mi ih na PM, a za sve ostale informacije tu je:

Kontakt osoba u CO

IVA MARUNICA
Savjetnik za osiguranja
Croatia d.d.
Tel: 01/61 71 575
Fax:01/61 71 576
Mob:091/ 11 44 284
E-mail: iva.marunica@crosig.hr

Pozdrav :bye1:

goran525
17.09.2013, 16:15
Još jednom podsjetnik za članove kojima je svejedno gdje će registrirati svoje vozilo da pošalju upit na najbolju osiguravajuću kuću u Hr.
Samom registracijom preko kluba pomažete rad foruma i opstajanje istog.

LP

IgorK
17.09.2013, 20:21
Nemam pojma dal se to negdje vidi, mislim da je mene za 328 osiguranje koštalo 200 kuna manje nego bi bilo redovno. Dakle, definitivno se isplati. : II

SLAVEN
17.09.2013, 20:37
nebi bilo lose da se okace cjene po onim skupinama inace ja sam za x5 za 170kw u st platio 2400kn(cekam tko ce mi euroherc nadmasit)

goran525
17.09.2013, 21:38
Nije ista premija osguranja primjerice za 100kw u Zagrebu, Splitu ili Daruvaru....

Za sve detaljnije informacije kontaktirati niže navedenu osobu i pozvati se na BMW autoklub:msn-wink:

Kontakt osoba u CO

IVA MARUNICA
Savjetnik za osiguranja
Croatia d.d.
Tel: 01/61 71 575
Fax:01/61 71 576
Mob:091/ 11 44 284
E-mail: iva.marunica@crosig.hr

Shogun
18.09.2013, 08:14
budem ja poslao par mailova danas da vidimo tko je jeftiniji :bag:

anto
18.09.2013, 08:18
budem ja poslao par mailova danas da vidimo tko je jeftiniji :bag:

hehehe meni frajer iz euroherca osobno došao doma i nudi mi 300kn ispod cijene, neki bonus kao, a na taj auto već imam 50% :msn-wink:
Ali opet nisam to uzeo, idem kod frenda tam znam da mi je sigurno i da me nitko neće zezati ako se nešto desi.

SLAVEN
18.09.2013, 08:21
Cijene osiguranja su pale ja čekam da još službeno oglase

anto
18.09.2013, 08:29
Mislim da i dalje euroherc ima naj niže cijene osiguranja ne znam na koju foru ali meni je ponudio 300kn ispod svih drugih ponuda, na koju foru nezz

igi-zg
18.09.2013, 09:10
Generali je spustilo cijenu za 23%. Kako stoje druga osiguranja?

Ivor
18.09.2013, 09:12
Mislim da i dalje euroherc ima naj niže cijene osiguranja ne znam na koju foru ali meni je ponudio 300kn ispod svih drugih ponuda, na koju foru nezz
I ispod HOK-a?

anto
18.09.2013, 09:20
I ispod HOK-a?

meni su tada imali najpovoljnju ponudu to je bio ove god u 5 mj, sada trenutno ne znam kakvo je stanje.
Lik mi je došao doma i ponudio nam da idem u euroherc jer imamo tri auta da će nam dati najpovolnju cijenu čak sam i išao kod drugih i zbilja je bilo ispod drugih od 260 do 580 kn

zWer89
19.09.2013, 07:47
Euroherc i croatia ti daju dodatnih 10% posto koje se ne vode nigdje ako predes iz nekog drugog osiguranja kod njih. To ti je kao poklon od njih i nema veze koliko popusta imaš koji se vodi, samo trebaš donjeti staru policu od drugog osiguranja. To ti vrijedi samo.tu godinu. Za druga osiguranja neznam jeli daju. Onda neki ljudi jedne god i eurohercu druge u croatia i tako u krug uzimaju tih 10% stalno :)

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

anto
19.09.2013, 07:53
Euroherc i croatia ti daju dodatnih 10% posto koje se ne vode nigdje ako predes iz nekog drugog osiguranja kod njih. To ti je kao poklon od njih i nema veze koliko popusta imaš koji se vodi, samo trebaš donjeti staru policu od drugog osiguranja. To ti vrijedi samo.tu godinu. Za druga osiguranja neznam jeli daju. Onda neki ljudi jedne god i eurohercu druge u croatia i tako u krug uzimaju tih 10% stalno :)

Mislim da nisi u pravu s ovim da to vrijedi samo tu godinu, frend i ujak regaju sveke god kod njega i redovito im da taj dodatni popust.
Ostalo sve štima :msn-wink:

zWer89
19.09.2013, 08:05
Neznam, al tu mi čovjek reko da to daju samo kad predes kod njih iz drugog osiguranja. Možda ima još neka shema

SB520i
19.09.2013, 09:49
Ja sam praktički oduvijek u CO i danas sam platio osiguranje 2750 kn iako na polici piše 2852 kn.
125kw i 50% bonus u Sl.Brodu

Neno
19.09.2013, 13:36
Generali je sad debelo ispod cijene od svih...

100Kw ZG 2050Kn

exile
19.09.2013, 14:00
Šteta da nemaju izračun na netu...

Neno
19.09.2013, 14:21
Neki nemaju izracun na net-u ali nazoves i svi su ljubazni i u par rminuta dobijes izracun...

goran525
21.09.2013, 10:49
Kada bi svi osiguravali u CO nikad ne bi imali problema kod naplate :msn-wink:

Neno
21.09.2013, 11:52
e to si u pravu...

tito
21.09.2013, 14:26
Croatia zakon...svi ostali k.... Pogotovo taj super jeftini euroherc....sramota je sta rade ljudima koji su imali stete kod njih..i da smo mi pravna drzava takva osiguranja bi drzava zatvorila

Mouse-RI
21.09.2013, 17:17
Svi su za ku... kada treba dati pare...

tito
21.09.2013, 17:55
Ne da vucen za croatiu...vec pricam realno i iskreno...imam iskustva ohoho za osiguranjima...jer mi firma s njima dosta suradjuje...i od svih osiguranja jedino croatia uredno isplati stetu u roku...i staje najvaznije ne cigane se kao euroherc i slicni...a naj smisnije je kad euroherc i slicni salju ljude po kojekakvim garazicama i fus majstorima da im se popravi steta...samo kako nebi platili popravak u renomiranim radionama...eto zasto su vam jeftininij pa vi birajte...

beca
21.09.2013, 18:02
eto zasto su vam jeftininij pa vi birajte...
pa nećeš ti najebat ako uzmeš najeftinijeg nego 'john doe'

tito
21.09.2013, 18:27
Ja ipak necu birat jeftinijega....a doce dan kad ce stetu isplacivat osiguranje koje uplatis a ne osiguranje od nekog drugog ko je kriv za stetu...e onda nece bit ovako zalosno ko sad dani kriv ni duzan ostanes bez auta...i na vrhuncu svega taj koji je kriv sta si osta bez auta ima neko sugavo osiguranje pa se nemos naplatit

Mouse-RI
21.09.2013, 20:40
Ako se sjecate onog mog focusa sta su mi razbili u 11. mjesecu prosle godine, jos uvijek je u servisu, cekamo da croatia osiguranje da dozvolu da se auto popravi, znaci radi se o ovlastenom servisu i autu starom godinu i pol...
Jos uvijek cekamo...
Prvo daju malo po malo, pa bi da popravljamo auto sa polovnim djelovima itd izd...

13903

tito
21.09.2013, 22:28
Nezz sta rec ti si iskreno prvi od kojeg sam cuja za ovakve probleme s croatiom...jedini razlog da te jebu je ako je neka muljaza sa steton...al ako je sve cisto tribalo je davno bit isplaceno...al ima rjesenje i za to ako si cist kao sta tvrdis...tuzi ih i teazi nadoknadu stete za svaki dan koji je auto bilo razbiveno...znaci nesto kao lezarina...druga stvar ako je auto od firme...imas pravo trazit da ti plate auto iz rent a cara

beca
21.09.2013, 22:34
normalno da je tu nešto sumnjivo oko tog forda. ako je po policijskom zapisniku utvrđen krivac CO_u se samo ispostavi račun od servisa. naravno servis pozove procjenitelja ako ima kakvih dodatnih troškova

mario #8
21.09.2013, 22:58
Procjenitelj dode u svakom slučaju napravit procjenu i snimit sve. Ako je vozilo u nevoznom stanju.
Ako je u voznom treba u osiguranje.

Mouse-RI
22.09.2013, 14:46
Bio je procjenitelj odmah, sve pregledao, cak su mu i skinuli kompletan branik sa veznim limom i kilerima da se vidi ostecenje motora...

Steta je cista jer nisam ja bio kriv, ja sam stajao kada je tip iz suprotnog smjera zbog snjega presao na moju stranu i pogodio me... Cisce ne moza :)

Trebalo bi tuzit gadove za izgubljenu zaradu i sve, pa nek se misle...

Auto je u ovlastenom servisu i sve oni sredjuju sa osiguranjem, mi nemamo vise nikakve veze sa time, a sta je najgore, auto je bio registriran niti mjesec dana, osiguranje bez bonusa + full kasko... I to je sve propalo jer se racunalo da ce auto bit popravljen u max mjesec dana...
Servis ne zeli pocet radit auto dok ne dobije zeleno svijetlo od osiguranja...

tito
22.09.2013, 14:50
Prijatelju moj ne znam al neko te gadno mulja...ka sta san vec reka ili steta nije cista ka sta govoris...il te servis mulja...i trece solucije nema..to ti garantiran...radin s osiguranjima gotovo svakodnevno i znam sta pricam

CortoMaltese
22.09.2013, 20:21
Bio je procjenitelj odmah, sve pregledao, cak su mu i skinuli kompletan branik sa veznim limom i kilerima da se vidi ostecenje motora...

Steta je cista jer nisam ja bio kriv, ja sam stajao kada je tip iz suprotnog smjera zbog snjega presao na moju stranu i pogodio me... Cisce ne moza :)

Trebalo bi tuzit gadove za izgubljenu zaradu i sve, pa nek se misle...

Auto je u ovlastenom servisu i sve oni sredjuju sa osiguranjem, mi nemamo vise nikakve veze sa time, a sta je najgore, auto je bio registriran niti mjesec dana, osiguranje bez bonusa + full kasko... I to je sve propalo jer se racunalo da ce auto bit popravljen u max mjesec dana...
Servis ne zeli pocet radit auto dok ne dobije zeleno svijetlo od osiguranja...
radim u CO i radio sam na procjeni, popravci sa polovnim djelovima ne postoje da ti netko ponudi iz CO-a netko te jebe ili je steta mutna treceg nema

hrvojexyz
22.09.2013, 20:32
Malo je cudno, da.A mozda mousuRi nisu rekli sve ovi iz njegove firme, moguce je da je CO vec davno poslalo ponudu troskovnika, ali se njegova firma zalila jer smatra da trebaju dobiti vise..to mi se cini kao najrealnija situacija.

Mouse-RI
22.09.2013, 20:43
Pa normalno da ne daju dovoljno para, zato se i spominje popravak sa polovnim djelovima...

Mi zelimo da se auto napravi da bude kakav e bio prije stete...

Recimo cijena popravka je 30k kn, osiguranje servisu nudi 20k, naravno da oni meni ne mogu popravit auto za tu cijenu kada popravak dodje 30... Zato servis tu nudi polovne dijelove, sto mene naravno ne interesira niti najmanje...

Znaci, osiguranje je tu u kurcu koji ne nudi dovoljno love...

Mouse-RI
22.09.2013, 20:44
Mi ne zelimo tu zaradit na toj steti, samo zelimo ispravan auto...
Lovu cak ni ne vidimo nego oni placaju dorekt servisu, tako da tu ni ne moze biti muljanja sto se toga tice...

hrvojexyz
22.09.2013, 21:06
Mouse
u ovakvoj situaciji kad totalka nije na vidiku ni u najludem scenariji, a ovdje nije
ide se na popravak auta u ovlastenom servisu.To znamo mi svi, to znaju osiguranja, tu nema nikakve dileme.Ide se u servis koji izabares, ona naprave troskovnik(radni sati, materijal, sve skupa), i po popravku auta osiguranje isplacuje taj iznos servisu, bezgotovinski naravno sve.
Ne vidim di tu nastaje problem,kakvi polovni dijelovi kakvo sto.Nema tu kaj osiguranje osporavati, ako je steta nedvojbeno njihovog osiguranika, mogu se u nekom ludom scenariju zaliti na cifru i traziti da auto pregleda njihov procjenjitelj ili da ode u drugi servis, ali ne vidim da su to trazili..

Mouse-RI
22.09.2013, 21:36
Znaci napravili su procjenu, cak su i sve rastavili da se vidi sta je sve stradalo ispod od mehanike, jer se i volan povukao unutra i svasta nesto...

Ne znam koji je razlog bio uasto oni nisu htjeli platit servisu i to me uopce ne interesira, interesira me to da dobim gotov auto, a ako ja ne dobim auto u sto kracem roku to nije to i po meni osiguranje zajebava, niti jedno osiguranje nije nez mane, samo su neka bolja ili losija... Ali iskustvo pokazuje da kada trebaju dat novce nije isto kao kada ih trebaju uzet...

Uglavnom, nakon 11 mjeseci su priznali sav trosak po servisu i auto se popravlja...

mario #8
22.09.2013, 22:30
Za tih 11 mjeseci ih čuda možete tužit, al toga si valjda svjestan.
To ide privatna tužba. Čak sa ovim njihovim priznavanjem su ti na kraju tako olakšali posao da bi ih i bez odvjetnika sje...

Samo da im pošalješ neki dopis pred utuženje, sigurno će ti ponuditi lovu.
Dakle ništa te ne košta, pošaljite im takav dopis pred utuženje službeni, a ako imaš nekog odvjetnika može i on, djelovat će još uvjerljivije.

tito
23.09.2013, 00:37
Ja cu jos jednom ponovit...ode nesto nije cisto i to je jasno ko dan...prijatelju neko te zavalja i to dobro jer zbog toga nisi ima auto 11 miseci...al koliko god ti tvrdija suprotno 100 % san siguran da te nije zavaljalo osiguranje nego neko drugi. Kakvi polovni dijelovi, kakvo nepriznavanje stete na novom autu...to su bajke...zna se koji su dijelovi stradali...takodjer se zna koliko kostaju...isto kao sto se zna koliko kostaju ruke za to...nema ti sta ko nudit 20 ako je steta 30....meni se prije cini da te servis tija zavaljat pa uzet 10 iljada vise....pogotovo sta znan da se croatia nece ciganit oko stete od 30 000 kuna..to je smisan iznos za njih...ja znam stete od 100 000 kuna...koje su se isplacivale u roku 15 dana..

deniss
23.09.2013, 18:22
Nevezano uz automobile, osiguran sam životno u Croatia osiguranje zadnjih 5 godina, prije godinu dana strgao sam si ruku, u ugovoru je lijepo navedeno da u slučaju nesretnog slučaja (prijeloma, frakture, trzajnih ozljeda) slijedi isplata odštete. Kada sam ja nazvao Croatia osiguranje slijedila je situacija da nek donesem potvrde od doktora o prijelomu i kada se izliječim nek donesem sve papire zajedno, ja naravno to napravio i ovi meni tupe da je moguća isplata samo u slučaju nastanka invalidnosti, nemogučnosti više korištenja ruke i u slučaju smrti!
Ja sam njima lijepo pokazao ugovor u kojem stoji točno uvjeti sklapanja i u kojim slučajevima slijedi odšteta, a oni meni da su to stari uvjeti da su otprije godinu dana novi uvjeti ??? kakve veze ima šta su sad novi uvjeti ako sam ja po starim uvjetima sklopio ugovor, a oni meni da nemam pravo isplate...da ako želim nek ih tužim ali da ništa nemogu dobiti....

a šta se tiče automobila, uvjek je premija osiguranja skuplja nego u drugim osiguranjima, a kad je nesretni slučaj novci ne sjedaju ako ne zaprijetiš!

Nabijem Croatia osiguranje!!!

goran525
08.01.2014, 08:37
Ljubazno molimo sve članove koji su koristili usluge Croatia osiguranja preko nas, tj preko BMW autokluba da nam se jave meni na pm sa punim imenom, prezimenom ili registarskom oznakom.

Javiti se može i tu radi usporedba tablica u osiguranju obzirom da su nešto pobrkali.

Unaprijed hvala na razumijevanju!

st_falcon
12.01.2014, 18:11
Znaci napravili su procjenu, cak su i sve rastavili da se vidi sta je sve stradalo ispod od mehanike, jer se i volan povukao unutra i svasta nesto...

Ne znam koji je razlog bio uasto oni nisu htjeli platit servisu i to me uopce ne interesira, interesira me to da dobim gotov auto, a ako ja ne dobim auto u sto kracem roku to nije to i po meni osiguranje zajebava, niti jedno osiguranje nije nez mane, samo su neka bolja ili losija... Ali iskustvo pokazuje da kada trebaju dat novce nije isto kao kada ih trebaju uzet...

Uglavnom, nakon 11 mjeseci su priznali sav trosak po servisu i auto se popravlja...

U tome je caka: sva se osiguranja trude reklamirati promptnom i bez dodatnih pitanja opterećenom isplatom manjih šteta, a kad dođe do prave love, nayebu te i zavlače samo tako. A na svoje sam oči vidio dogovor o kupoprodaji karamboliranog vozila agenta jednog osiguravtelja (ne znam je li direktno ili je posredovao za servisera "od povjerenja", pa ne želim reć iz koje je kuće).

st_falcon
12.01.2014, 18:12
Ja sam praktički oduvijek u CO i danas sam platio osiguranje 2750 kn iako na polici piše 2852 kn.
125kw i 50% bonus u Sl.Brodu

Kako agent osiguranja pravda lovu iz ladice? Tvojim potpisom o primitku? A temeljem čega je lova izašla iz blagajne? Tko osiguranjima pregledava završni račun?

st_falcon
12.01.2014, 18:15
Ne da vucen za croatiu...vec pricam realno i iskreno...imam iskustva ohoho za osiguranjima...jer mi firma s njima dosta suradjuje...i od svih osiguranja jedino croatia uredno isplati stetu u roku...i staje najvaznije ne cigane se kao euroherc i slicni...a naj smisnije je kad euroherc i slicni salju ljude po kojekakvim garazicama i fus majstorima da im se popravi steta...samo kako nebi platili popravak u renomiranim radionama...eto zasto su vam jeftininij pa vi birajte...

Pa ne biram ja osiguranje onoga tko mi napravi štetu. O zakonitosti poslovanja osiguranja treba brinuti netko drugi. Mali off: najviše kvadrata po zaposlenom činovniku i najbolje opremljen uredski prostor nemaju banke, nego osiguranja. Od čega? Milostinje?

goran525
12.01.2014, 19:39
Kako agent osiguranja pravda lovu iz ladice? Tvojim potpisom o primitku? A temeljem čega je lova izašla iz blagajne? Tko osiguranjima pregledava završni račun?

Sva osiguranja takve razlike namiruju iz svojeg marketinškog fonda, tj oni razliku namiruju jer država se mora zadovoljiti....

Pa ne biram ja osiguranje onoga tko mi napravi štetu. O zakonitosti poslovanja osiguranja treba brinuti netko drugi. Mali off: najviše kvadrata po zaposlenom činovniku i najbolje opremljen uredski prostor nemaju banke, nego osiguranja. Od čega? Milostinje?

Frane u potpunosti se slažem ne biraš ti auto koji ce te udariti, jednostavno ovisis o osiguranju koje covjek ima...

elektricar86
13.01.2014, 06:49
Kamo srece da su svi u Croatiji osigurani.

Ali ljudi su ovce,pa trce u Euroherc, i slicna osiguranja,zbog 100 kuna ustede,i onda kad ih zajebu i nece ostecenoj strani isplatiti odstetu,bivaju privatno tuzeni od tog nekog kome su razbili auto.

Ipak je 100-200 kuna enormna usteda.

Mouse-RI
14.01.2014, 19:29
A jel te moze netko privatno tuzit ako ti placas osiguranje bas zbog toga da se oslobodis placanja stete...

pandorasix
19.01.2014, 21:50
A jel te moze netko privatno tuzit ako ti placas osiguranje bas zbog toga da se oslobodis placanja stete...

Mislim da ne može.

elektricar86
19.01.2014, 22:12
Mislim da ne može.

ako tvoje osiguranje ne zeli isplatiti odstetu ostecenom,taj te ima pravo tuziti,i odgovaras svojom imovinom. Neznam kakav im zakon to dopusta,ali ima takvih slucajeva u praksi.

isto kao i da tvoje osiguranje isplati stetu ostecenom,i onda tuzi tebe da im nadoknadis.

beca
19.01.2014, 22:15
ako tvoje osiguranje ne zeli isplatiti odstetu ostecenom,taj te ima pravo tuziti,i odgovaras svojom imovinom.

daj neki link gdje to piše

elektricar86
19.01.2014, 22:30

Nemam. :)

ispricao mi je kolega s posla,desilo se jednom njegovom poznaniku. Naguzio je tipa u nekoj novijoj mecki,i onda su ovi iz Euroherca pokusali uvjeriti tipa u Mercedesu da se sve to da "poravnati" ,ovaj naravno nije pristao(oce nove djelove) i tuzi ovoga koji je skrivio nesrecu.

uglavnom,ni ne mora sud dosuditi protiv krivca za nesrecu,ali dovoljno je znati u kakva ce vas govna i probleme uvaliti neka osiguranja kad treba isplatiti odstetu,bilo da ste krivac ili osteceni,ali bitno je da nude popust od 200 kuna pri sklapanju police.

ljudi budite pametni,sva osiguranja rade u svoju korist,ali postoje "postena" osiguranja i lopovska.

croatia je, dakako, jedno od korektnijih osiguranja,da ne kazem najsigurnijih.

i ne,nemam nikakvu zaradu od reklamiranja,samo sam zadovoljan korisnik. :)

beca
19.01.2014, 22:51
ispricao mi je kolega s posla,desilo se jednom njegovom poznaniku.
barem 50% pučanstva ima kolegu s nebitno čiji poznanik je radio u bolnici kada su doveli 'seve'

IgorK
20.01.2014, 07:56

Ako ti napraviš štetu, ti si štetu odgovoran i podmiriti. Ako imaš ugovor o osiguranju, to će umjesto tebe napraviti tvoje osiguranje, a temeljem čl. 965 ZOO, oštećeni ima pravo zahtjev postaviti i neposredno prema tvom osiguranju.

Ono što ne postoji, je isključenje tvoje odgovornosti kao štetnika da platiš štetu.

Dakle, ljudima je jednostavnije tražiti naknadu štete od osiguranja jer osiguranje ima lovu, međutim to ne znači da ne može umjesto osiguranja tužiti tebe ili vas oboje zajedno.

E sad, ako se to nešto promijenilo otkad sam imao zadnji sličan slučaj, nemam pojma :laugh:

elektricar86
20.01.2014, 09:06
barem 50% pučanstva ima kolegu s nebitno čiji poznanik je radio u bolnici kada su doveli 'seve'

Ja samo dobronamjerno upozoravam ljude,da se ne zalete ugovorit policu kod ovih nekih falsih osiguranja,i to je sve.

A sad,svako ima svoju glavu,pa neka radi kako hoce.

dado_bmw
20.01.2014, 09:17
odkad smo ušli u EU osiguranje je SVUDA parsto kn jeftinije... tako da vam samo prodaju maglu kad kažu da su jeftiniji od ostalih...

radio sam u Uniqa, Triglav i Velebit osiguranju, frend je u Croatiji a šogor u Allianzu i bio u Basleru pa znam ponešto...

uglavnom po meni jedino osiguranje koje vrijedi je Allianz jer imaju daleko najbolje isplate i pare su za 15 dana na računu

euroherc sam čekao 90 dana i dobio mizeriju...jadransko ista stvar...

Croatia ima ok isplate al stalno su nešt izmišljali , fali ovo fali ono, ovako ćemo , onako ćemo...

ostala osiguranja neću komentirat jer nema smisla.... :bag: