PDA

View Full Version : Edit problem

marac_kc
26.11.2008, 12:03
Zašto mi ne radi Edit moga posta?
Isprva nisam imao uopće otvorenu opciju EDIT POST, sad kad je imam, ne radi, nime kliknem na edit, i nema sadržaja posta, samo prazna podloga, u to nešto upišem i ne vidi se nigdje.:eek1:

BMW320i
26.11.2008, 12:13
Edit radi samo par minuta i vise ne, prije nam se desavalo da ljudi izvrcu rijeci pa tako su admini stali tome na kraj... zato 2 x procitaj pa onda salji post ;)

marac_kc
26.11.2008, 12:17
Prije bi rekao par sec.

Čim sam postao post pročitao sam post prije njega, i htio dopunit svoj post, nije prošlo ni 30sec, i neda mi.
Molim te provjeri to vrijeme ili pomakni za minut više, jer se bezveze gomilaju postovi.

Hvala.

BMW320i
26.11.2008, 12:21
Prije bi rekao par sec.

Čim sam postao post pročitao sam post prije njega, i htio dopunit svoj post, nije prošlo ni 30sec, i neda mi.
Molim te provjeri to vrijeme ili pomakni za minut više, jer se bezveze gomilaju postovi.

Hvala.

Za taj problem se obrati Admin timu,, ionako nista pametno ne rade :laugh:

Bagarić
26.11.2008, 12:25
ja se u to razumijem ko mara u krivi kur.. jel mi moze ko pomoc kak da stvim slike od bmw ..i neki svoj video..hvala

BMW320i
26.11.2008, 12:29
http://photobucket.com/

bozzo
22.07.2010, 20:56
Prije bi rekao par sec.

Hvala.
Vidim ti si Koprivničanac.Kak se razmeš u BMW motore .Nekaj me jebe a neznam kaj.Motor je 18 4s 1 M42B18.
Znači 1.8 is 140 ks

marac_kc
23.07.2010, 06:28
....problem ti je već u startu....., fale ti dva cilindra!!:laugh:

Ja sam ti više upučen u stare krame, kocka je moje područje, za taj "valver" ti i nisam od neke koristi....

bozzo
23.07.2010, 08:52
....problem ti je već u startu....., fale ti dva cilindra!!:laugh:

Ja sam ti više upučen u stare krame, kocka je moje područje, za taj \"valver\" ti i nisam od neke koristi....
He he ali mojih 4 cilindra idu našel sam grešku auto je sad avion.
Po tvojem mišljenju di mi je najbolje servisirat BMWa u Koprivnici:unsure:

marac_kc
23.07.2010, 09:02
...kome got odeš svejedno je, svi znaju skinut i stavit novi dio, a ako zapne nešto sa strujom onda kod Abrama... Perlog ti je ok majstor za BMW, šteta što nikad nij euložio lovu u kvalitetnu diagnostiku....., on ti je u Kunevec Bregu....:bye1:

bozzo
23.07.2010, 09:08
...kome got odeš svejedno je, svi znaju skinut i stavit novi dio, a ako zapne nešto sa strujom onda kod Abrama... Perlog ti je ok majstor za BMW, šteta što nikad nij euložio lovu u kvalitetnu diagnostiku....., on ti je u Kunevec Bregu....:bye1:
OK hvala.Abram mi je u kurcu jer kod njega neradi on nego šegrti a njima je za dati samo da promene bobinu na fićeku.