Recent Blogs Posts

1. e39 530d ili 530i

Quote Originally Posted by Gogo View Post
    Ipak je pala odluka na dizel 530 jer je puno živahniji. Ja sam mu reko da proba
    voziti 525i ili 530i(koji dosta pije ulja,ali je malo življi) i da onda odluči jel ga zanima benzinac.
    Prijatelj trenutno vozi arteon TDI150 ks
    Nakon probe me nazvao i kaže pa to moraš stalno stiskati jebeno gas da ide kak
    spada,a onda cajger od potrošnje se ne miće s desne strane.
    Categories
    Uncategorized
  2. bmw f31

3. E92 335d by Firechicken..

Quote Originally Posted by luka92 View Post
    Po mom misljenju, najljepsi BMW u ponudi uz 6 Gran Coupe,a obzirom da je nekih 3-4x jeftiniji, zasigurno bestbuy. Ova linija u kombinaciji sa FL straznjim krajem je nesto nenadjebivo, po meni miljama ljepsi auto od serije 4. Nevjerojatan je, svaka cast.
    Inace na 635d koji ima isti motor a jos je tezi, oem diskovi i plocice dobro odradjuju posao, auto se ne kolje ali se jako puno vozi i 70% je autoceste u visokom rezimu voznje. Ali auto trosi sigurno 1,5-2l vise od npr 530d, njegov prosjek
    ...
    Categories
    Uncategorized
  4. E36 V8 340i6 in progress

5. Xenon svjetla

Quote Originally Posted by irmascher View Post
    Quote Originally Posted by Mouse-RI View Post
    Zarulja ti ide D1

Bixenon ti je samo jedna klapna ispred zarulje koja je zatvorena dok je kratko upaljeno, a kada upalis dugo, klapna se otvori...
    Tu klapnu sam nedavno "otkrio" i na svome faru, unatoč halogenim dugim svjetlima, isto dobiju potporu xenona pomoću te klapne u leći. Ne trebam ni reći da svijetli ko Betlehem
    Categories
    Uncategorized
Page 1 of 8 12345678 LastLast